Lidé

Vzhledem k tomu, že každý den přicházíme do styku s obchodem a jeho praktickými dopady a problémy, nemyslíme pouze jako právníci, ale rovněž jako obchodníci.
Náš příběh
Při hledání řešení Vašeho problému se tak snažíme nalézt maximální efekt jak z hlediska právního, tak z hlediska Vašeho obchodu. Abychom nalezli ideální řešení, musíme vědět, co doopravdy chcete, zkontrolovat fakta, zvážit zájm
 
a eliminovat riziko. Roth & partners poskytuje právní pomoc v těchto oblastech práva: obchodní právo, právo společností, občanské právo, trestní právo, exekuční právo, správní právo, pracovní právo.
Igor je původním povoláním lékař s dlouholetou klinickou praxí v oboru gynekologie a porodnictví, autor desítek odborných publikací v tomto oboru. Před vstupem do advokacie rovněž Igor působil jako soudní znalec v oboru zdravotnictví, specializace na gynekologii a porodnictví.

Spojení Igorových znalostí z oboru medicíny a práva a předchozí praxe soudního znalce, umožňuje maximální efektivitu v zastoupení ve všech druzích sporů souvisejících s medicínou. Igor je vyhledávaným a uznávaným odborníkem pro zastupování ve sporech o náhradu škody zdraví, a to jak zdravotnickými zařízeními, tak poškozenými pacienty.

Igor je rovněž specialistou na námořní právo a poskytuje služby v oblasti trestního a občanského práva.

Specializace
— náhrady škody na zdraví
— občanské právo
— rodinné právo
— trestní právo
— námořní právo

Jazyky
Angličtina
Němčina
Francouzština
Španělština
Ruština